Konsolbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, förgyllt, dekor i pastellage, höjd ca 65, 72x26 cm

Pastellageskador och bortfall, ostadigt

870272

2021-01-29