Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets mitt, Motiv med ryttare i landskap, signerad, olja på duk, ca 73x92 cm
En reva i duken
870274
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här