Oientifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets mitt, Motiv med ryttare i landskap, signerad, olja på duk, ca 73x92 cm

En reva i duken

870274

2021-02-03