Emil Friberg oljemålning

Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning
Emil Friberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMIL FRIBERG (1900-tal), kopia efter Marcus Larsson: Stormande hav, signerad Emil Friberg Cop, olja på duk, ca 100x130 cm

870276

2021-01-29