Bord Louis XV-stil

Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil
Bord Louis XV-stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, omklring 1900, Louis XV-stil, med stenskiva, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 75, 45x44 cm

Smärre ytskador och fanérbortfall

870283

2021-01-29