Granathylsor
Valmis
2021-01-31
870289
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GRANATHYLSOR, mm, 14 st, bl a mässing, höjder ca 19-37 cm
Slitage, bucklor