Bokhylla
Valmis
2021-01-28
870292
| Korkein tarjous | 4 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BOKHYLLA, 1960-tal, teak, lådor, skåpsdel samt skrivklaff, höjd 165, 116,5x43 cm
Repor, fuktfläckar