Champagnekupor 1900-talets första hälft
Closed
2021-01-29
870305
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ELIS BERGH, "Kronoberg", champagnekupor, 12 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 11 cm
3 kupor med underliggande fotnagg