Champagnekupor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, "Kronoberg", champagnekupor, 12 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 11 cm

3 kupor med underliggande fotnagg

870305

2021-01-29