Marc Chagall
Valmis
2021-02-08
870308
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
MARC CHAGALL (1887-1985): "Bible", litografisk affisch, ca 42x60 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram