Marc Chagall

Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall
Marc Chagall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC CHAGALL (1887-1985): "Bible", litografisk affisch, ca 42x60 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Åldersrelaterat slitage, Ej examinerad ur ram

870308

2021-02-08