Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
FIGURIN, Buddha, 1900-tal, patinerad brons, delvis förgylld, höjd 11 cm
Zustandsbeschreibung
Ställvis slitage
870309
2021-02-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner