Figurin Buddha

Figurin Buddha
Figurin Buddha
Figurin Buddha
Figurin Buddha
Figurin Buddha
Figurin Buddha

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

FIGURIN, Buddha, 1900-tal, patinerad brons, delvis förgylld, höjd 11 cm

Zustandsbeschreibung

Ställvis slitage

870309

2021-02-07