Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EUGEN KASK (1918-1998): 3 st Kossa, ishockeyspelare samt kvinnofigur, signerade E KASK, olja på pannå, ca 55x61 cm
870310
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här