Eugen Kask akvarell

Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell
Eugen Kask akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EUGEN KASK (1918-1998): 3 st Kossa, ishockeyspelare samt kvinnofigur, signerade E KASK, olja på pannå, ca 55x61 cm

870310

2021-02-03