Sten Eklund Tornado
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STEN EKLUND (född 1942): "Tornadosviten", konstmapp, etsningar, 10 st, numrerade 1/20, signerade samt daterade med blyerts, Sten Eklund 1967, bildmått ca 49x35,5 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage, ställvis nedsmutning på passepartouter
870312
2021-02-08