Sten Eklund Tornado

Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado
Sten Eklund Tornado

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

STEN EKLUND (född 1942): "Tornadosviten", konstmapp, etsningar, 10 st, numrerade 1/20, signerade samt daterade med blyerts, Sten Eklund 1967, bildmått ca 49x35,5 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Åldersrelaterat slitage, ställvis nedsmutning på passepartouter

870312

2021-02-08