Bordsplatåer Louis XVI-stil

Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil
Bordsplatåer Louis XVI-stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEVERRIER, bordsplatåer, 1 par, 1900-talets mitt, Frankrike, Louis XVI-stil, förgylld brons, gallerkant, undertill med märkning Leverrier Paris, höjd ca 5, doameter 20 cm

Foliering med skador

870315

2021-01-29