Konsolbord rokoko

Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko
Konsolbord rokoko

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KONSOLBORD, rokoko, fanerat i valnöt, beskuren och genombruten dekor, fötter i form av gripklor med klot, höjd ca 81, 117x57 cm

Åldersrelaterat slitage, lagad spricka

870325

2021-01-30