Carl Larsson etsning
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL LARSSON (1853-1919): Barnahuvud, etsning, monogramsignerad C.L, ca 14x12 cm
Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem
Åldersrelaterat slitage på blad samt ram, ej examinerad ur ram
870327
2021-02-08