Carl Larsson etsning

Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning
Carl Larsson etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): Barnahuvud, etsning, monogramsignerad C.L, ca 14x12 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Åldersrelaterat slitage på blad samt ram, ej examinerad ur ram

870327

2021-02-08