Lisa Larson väggreleifer

Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer
Lisa Larson väggreleifer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA LARSON, reliefer, 2 st, stengods, Gustavsberg, stämplade Lisa L, 23x23 cm vardera

Fågelmotiv med bakomliggande kantnagg, micronagg

870342

2021-01-29