Piedestal 1900-talets andra hälft
Valmis
2021-01-29
870345
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, förgylld, dekor i pastellage, höjd ca 63, 26x26 cm
Brukslitage, smärre ytskador