Maria Manuela Vintilescu

Maria Manuela Vintilescu
Maria Manuela Vintilescu

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MARIA MANUELA VINTILESCU (född 1959): "Summer breeze", monogramsignerad i trycket, grafiskt tryck, bladmått 70x50 cm.

Proveniens: Galleri GKM, Malmö

Ej examinerad ur ram

870356

2021-01-28