Klubbat för:
14 000 SEK
18 000 SEK
HELMER OSSLUND (1866-1938): I skogen vid ån, signerad Helmer OSSLUND, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, 23,3x33,5 cm
870361
2021-02-28