HELMER OSSLUND: I skogen vid ån

Klubbat för:

14 000 SEK

18 000 SEK

HELMER OSSLUND (1866-1938): I skogen vid ån, signerad Helmer OSSLUND, olja på smörpapper uppfodrad på pannå, 23,3x33,5 cm

870361

2021-02-28