Serveringsvagn
Closed
2021-01-28
870375
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt,stomme samt lösa brickor i metall, brickorna blåtonade, höjd ca 67, 62x37 cm
Repor