John Hultberg

John Hultberg
John Hultberg
John Hultberg
John Hultberg

Klubbat för:

6 400 SEK

2 500 SEK

JOHN HULTBERG, komposition olja på duk, a tergo signerad Hultberg och daterad 1958 ca 122x92 cm

870380

2021-02-03