Fagerhult golvlampa
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAGERHULT, golvlampor, 2 st, olika storlekar, 1900-talets andra hälft, förkormad stomme på runt fot, skärmar i plast, höjd 120-62 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen
870383
2021-02-03