Fagerhult golvlampa

Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa
Fagerhult golvlampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAGERHULT, golvlampor, 2 st, olika storlekar, 1900-talets andra hälft, förkormad stomme på runt fot, skärmar i plast, höjd 120-62 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

870383

2021-02-03