Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SÄNGBORD, 1 par, fanerade i teak, 1950-tal, en låda, benställning med tidningsställ, draghandtag i mässing, höjd ca 54, 57x33 cm
Slitage, fläckar, en med fanerskador
870385
2021-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här