Sängbord 1950-tal

Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal
Sängbord 1950-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, fanerade i teak, 1950-tal, en låda, benställning med tidningsställ, draghandtag i mässing, höjd ca 54, 57x33 cm

Slitage, fläckar, en med fanerskador

870385

2021-01-30