Ralf Arzt, akrylmålning

Ralf Arzt, akrylmålning
Ralf Arzt, akrylmålning
Ralf Arzt, akrylmålning
Ralf Arzt, akrylmålning
Ralf Arzt, akrylmålning
Ralf Arzt, akrylmålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

RALF ARZT (född 1963): Nakenstudie, signerad Arzt, akryl på duk, 112x73 cm.

Proveniens: Galleri Miva, Malmö

Smärre färgbortfall på tavelkant

870389

2021-01-28