Jonas Bohlin tidningställ

Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ
Jonas Bohlin tidningställ

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JONAS BOHLIN, tidningsställ, "Magasin", för Källemo, svartlaserad ask, formgiven 1988, höjd 140 cm, etikettmärkt.

Smärre bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

870395

2021-01-30