Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, mörkbetsad stomme, fast stoppad rygg och sits med gul textil klädsel, sitthöjd ca 36, bredd 56, rygghöjd 70 cm

Bruksspår, åldersrelaterat slitage, torr stoppning

870396

2021-02-03