Brita Molin färglitografi

Brita Molin färglitografi
Brita Molin färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BRITA MOLIN (1919-2008): färglitografi, signerad och daterad Molin -78, numrerad 17/25, ca 51x73 cm

870398

2021-02-03