Matbord, David Design

Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design
Matbord, David Design

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JOHANNA EGNELL, "He", matbord, David Design, formgivet 2001, vitlackerad skiva, kromad underrede, höjd 180x150, höjd 73 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre repor, märken, skiva med obetydliga skador

870412

2021-01-28