Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JOHANNA EGNELL, "He", matbord, David Design, formgivet 2001, vitlackerad skiva, kromad underrede, höjd 180x150, höjd 73 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre repor, märken, skiva med obetydliga skador
870412
2021-01-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner