Göran Wärff

Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff
Göran Wärff

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål samt skålfat, för Kosta, lila glasmassa, skål märkt Wärff Kosta, höjd 10-6 cm

Smärre slitage, repor på undersida, mikonagg kan förekomma

870436

2021-02-03