Roberto Matta litografi

Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi
Roberto Matta litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, Roberto (Chile, född 1911): Figurkomposition, signerad och numrerad Matta, 136/300, litografi, 47x61 cm

Ej examinerad ur ram

870440

2021-01-28