Stolar Thonet

Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet
Stolar Thonet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THONET, karmstolar, 2 st, 1900-talets första hälft, etikettmärkt Thonet, böjträ, sits klädd i tyg, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, senare klädsel

870441

2021-01-30