Jiri Anderle färgetsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JIRI ANDERLE (född 1936) ""OMAGGIO A FEDERICO FELLINI"", signerad och daterad Anderle 1985, numrerad II, etsning, 94x62 cm
Proveniens: inhandlad direkt från konstnären i Prag
Ej examinerad ur ram
870444
2021-01-29