Jiri Anderle färgetsning

Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning
Jiri Anderle färgetsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRI ANDERLE (född 1936) ""OMAGGIO A FEDERICO FELLINI"", signerad och daterad Anderle 1985, numrerad II, etsning, 94x62 cm

Proveniens: inhandlad direkt från konstnären i Prag

Ej examinerad ur ram

870444

2021-01-29