Tavla Tord Leander Engström

Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström
Tavla Tord Leander Engström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985): 2 st Lofoten resp. Funchal, signerade Tord, olja på duk ca 48x56 resp 97x55 cm

870465

2021-02-03