Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLEV MIKIVER (Estland, 1922-1994): Skogsparti, signerad O. Mikiver, a tergo daterad 1978, olja på duk, 40x48 cm
870467
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här