Ask porslin Sevres

Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres
Ask porslin Sevres

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, porslin, rokokostil, 1800/1900-tal, Frankrike, märkt Sevres, höjd 4, längd ca 10x8,5 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

870472

2021-02-07