Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DANIEL MELANDERHJELM. Astronomie. I-II. Stockholm (Johan Pehr Lindh) 1795, samtida halvfranska band
Nagg och bristningar i ryggarna, påskrifter, slitage, ej genomgångna
870481
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här