Orientmatta persisk

Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk
Orientmatta persisk

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, persisk, semiantik, ca 500x137 cm

Lagning, bruksslitage

870507

2021-02-01