Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SIDOBORD, nyrenässans, 1800/1900-tal, delbart men saknar iläggsskiva, fanér i valnöt, höjd ca 77 samt 119x75 cm
Fanérskador i form av resningar, bruks och åldersrelaterat slitage
870515
2021-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här