Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

650 SEK

1 200 SEK

SIDOBORD, nyrenässans, 1800/1900-tal, fanér i valnöt, höjd ca 72 samt 93x56 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

870516

2021-02-03