Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, nyrenässans, 1800/1900-tal, senare bemålning i pärlgrått, låda med knopp i mässing, höjd ca 77 samt 59x41 cm

Renoverat, bruks och åldersrelaterat slitage

870519

2021-02-03