Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800-talets mitt), Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 67x54 cm
Krackeleringar
870523
2021-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här