Kvinnoporträtt 1800-tal

Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal
Kvinnoporträtt  1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800-talets mitt), Kvinnoporträtt, olja på duk, ca 67x54 cm

Krackeleringar

870523

2021-01-29