Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800/1900-tal, 4 lådor, dekorativa beslag och handtag i mässing, nyckel saknas, senare bemålning i svart, höjd ca 85 samt 78x52 cm

Renoverat, bruks och åldersrelaterat slitage

870525

2021-02-03