Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Trensum, 1960-tal, stomme fanerad i teak, svängd form, höjd ca 52 cm, skivans mått ca 163x73 cm
Bruksslitage, repor och märken förekommer
870561
2021-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här